Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Data
fa: داده

en: About
fa: درباره
