Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Imported
pt: Importado

en: Filter
pt: Filtro

en: Webform
pt: Formulário

en: Data
pt: Dados

en: About
pt: Sobre

en: Prepopulate
pt: Preencher previamente
