Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Reset
uk: Скинути

en: Imported
uk: Імпортовано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Webform
uk: Вебформа

en: CSV file delimiter
uk: Роздільник в Csv-Файлі

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: Prepopulate
uk: Попереднє заповнення

en: Upload a file
uk: Передати файл

en: Hash
uk: Геш
