Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
