Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Reset
et: Tühista

en: Filter
et: Filtreeri

en: Webform
et: Veebivorm

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Hash
et: Räsi
