Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Webform
lv: Webforma

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par
