Webform Pre-populate (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Reset
sv: Återställ

en: Filter
sv: Filtrera

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om
