Webform Product (3.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Price
ca: Preu

en: Store
ca: Botiga

en: Webform
ca: Formulari web

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Total price
ca: Preu total
