Webform Product (3.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Email
da: E-mail

en: Price
da: Pris

en: Store
da: Butik

en: Webform
da: Webformular

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Total price
da: Pris i alt

en: Order type
da: Sorteringstype

en: Price value
da: Pris værdi
