Webform Product (3.0.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Price
gl: Prezo

en: Store
gl: Tenda

en: Webform
gl: Formulario web

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Total price
gl: Prezo total

en: Order type
gl: Tipo de pedido
