Webform Product (3.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Price
id: Harga

en: Store
id: Toko

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Total price
id: Total harga

en: Order type
id: Jenis pesanan

en: Checkout step
id: Langkah checkout

en: Order item type
id: Jenis item pesanan
