Webform Product (3.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Price
pl: Cena

en: Store
pl: Sklep

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Webform
pl: Formularz

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Order type
pl: Typ zamówienia

en: Price value
pl: Wartość ceny
