Webform Product (3.0.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Price
pt: Preço

en: Store
pt: Loja

en: Commerce
pt: Comércio

en: Payment status
pt: Estado do pagamento

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: Order ID
pt: ID do pedido

en: Total price
pt: Preço total

en: Development Settings
pt: Configurações de Desenvolvimento

en: Order type
pt: Tipo do pedido

en: Payment provider
pt: Provedor de pagamento

en: Checkout step
pt: Etapa de checkout

en: Order item type
pt: Tipo de item do pedido
