Webform Product (3.0.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Email
sv: E-post

en: Price
sv: Pris

en: Store
sv: Butik

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Total price
sv: Totalt pris

en: Price value
sv: Prisvärde
