Webform Product (3.0.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Price
el: Tιμή

en: Store
el: Κατάστημα

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: About
el: Περί

en: Total price
el: Τελική τιμή

en: Order type
el: Τύπος παραγγελίας
