Webform Product (3.0.4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Price
fa: قیمت

en: Store
fa: فروشگاه

en: Commerce
fa: تجارت

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: About
fa: درباره

en: Total price
fa: قیمت کل

en: Order type
fa: نوع سفارش

en: Order item type
fa: نوع اقلام سفارش
