Webform Product (3.0.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Price
fi: Hinta

en: Store
fi: Kauppa

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: About
fi: Tietoja

en: Total price
fi: Hinta yhteensä

en: Order type
fi: Tilauksen tyyppi
