Webform Product (3.0.4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Price
ru: Цена

en: Store
ru: Магазин

en: Commerce
ru: Торговля

en: Payment status
ru: Состояние оплаты

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Order ID
ru: ID заказа

en: About
ru: Информация

en: Known issues
ru: Известные проблемы

en: Total price
ru: Общая стоимость

en: Development Settings
ru: Настройки разработки

en: Order type
ru: Тип заказа

en: Price value
ru: Значение цены

en: Payment method:
ru: Метод оплаты:

en: Checkout step
ru: Этап процесса оформления

en: Order item type
ru: Тип позиции заказа
