Webform Product (3.0.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Email
tr: E-posta

en: Price
tr: Fiyat

en: Store
tr: Mağaza

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: About
tr: Hakkında

en: Total price
tr: Toplam fiyat

en: Order type
tr: Sipariş türü
