Webform Product (3.0.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Price
vi: Giá

en: Store
vi: Gian hàng

en: Payment status
vi: Tình trạng thanh toán

en: Enable debugging
vi: Kích hoạt tính năng gỡ lỗi

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: About
vi: Giới thiệu
