Webform Product (3.1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Email
lt: El. paštas

en: Price
lt: Kaina

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Webform
lt: Web forma

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: About
lt: Apie

en: Total price
lt: Viso kaina
