Webform Product (3.1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Email
lv: E-pasts

en: Price
lv: Cena

en: Store
lv: Veikals

en: Webform
lv: Webforma

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: About
lv: Par
