Webform Product (3.1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Email
cs: E-mail

en: Price
cs: Cena

en: Store
cs: Obchod

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: About
cs: Popis

en: Firstname
cs: Jméno

en: Lastname
cs: Příjmení

en: Total price
cs: Celková cena

en: Order type
cs: Typ objednávky
