Webform Product (3.1.0-rc2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Email
he: דוא"ל

en: Price
he: מחיר

en: Store
he: חנות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: About
he: אודות
