Webform Product (3.1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Email
ro: email

en: Price
ro: Preţ

en: Store
ro: Magazin

en: Order ID
ro: ID comandă

en: About
ro: Despre

en: Firstname
ro: Prenume

en: Lastname
ro: Nume

en: Total price
ro: Preț total

en: Order type
ro: Tip comandă

en: Checkout step
ro: Pas verificare

en: Order item type
ro: Tip de comandă
