Webform Product (3.1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Email
hu: E-mail

en: Price
hu: Ár

en: Store
hu: Bolt

en: Commerce
hu: Bolt

en: Payment status
hu: Fizetés állapota

en: Webform
hu: Űrlap

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: About
hu: Leírás

en: Firstname
hu: Keresztnév

en: Lastname
hu: Vezetéknév

en: Total price
hu: Végső ár

en: Development Settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: Order type
hu: Rendelés típusa

en: Price value
hu: Ár

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: Payment provider
hu: Fizetési szolgáltató

en: Checkout step
hu: Pénztári lépés

en: Order item type
hu: Rendeléselem típus
