Webform Product (3.1.0-rc3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Email
it: E-mail

en: Price
it: Prezzo

en: Store
it: Negozio

en: Order ID
it: ID ordine

en: About
it: Informazioni

en: Total price
it: Prezzo totale

en: Order type
it: Tipo dell'ordine

en: Order item type
it: Tipo di articolo dell'ordine
