Webform Product (3.1.0-rc3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Email
th: อีเมล

en: Price
th: ราคา

en: Store
th: ร้านค้า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Firstname
th: ชื่อ

en: Lastname
th: นามสกุล
