Webform Product (3.1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Price
ar: السعر

en: Store
ar: المتجر

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: About
ar: حول
