Webform Product (3.1.0-rc5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Email
et: E-kiri

en: Price
et: Hind

en: Store
et: Pood

en: Webform
et: Veebivorm

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: About
et: Programmist

en: Total price
et: Hind kokku

en: Order type
et: Tellimuse tüüp
