Webform Product (3.1.0-rc5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Email
ja: メール

en: Price
ja: 価格

en: Store
ja: ストア

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Order ID
ja: 注文ID

en: About
ja: アバウト

en: Total price
ja: 合計価格

en: Order type
ja: 注文タイプ

en: Checkout step
ja: 購入手続きのステップ
