Webform Product (3.1.0-rc5) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Email
nl: E-mail

en: Price
nl: Prijs

en: Store
nl: Winkel

en: Payment status
nl: Betaalstatus

en: Webform
nl: Formulier

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: About
nl: Over

en: Firstname
nl: Voornaam

en: Lastname
nl: Achternaam

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: Order type
nl: Type bestelling

en: Price value
nl: Prijswaarde

en: Address line 1
nl: Adresregel 1

en: Address line 2
nl: Adresregel 2

en: Create a webform
nl: Een webformulier maken

en: Checkout step
nl: Betaal-stap

en: Order item type
nl: Bestelitemtype

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
nl: Gebruik [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] om platte tekstwaarden te krijgen.
