Webform Product (3.1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Price
pt: Preço

en: Store
pt: Loja

en: Webform
pt: Formulário

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: Order ID
pt: ID da encomenda

en: About
pt: Sobre

en: Firstname
pt: Nome Próprio

en: Lastname
pt: Apelido

en: Total price
pt: Preço total

en: Order type
pt: Tipo do Pedido

en: Price value
pt: Valor do preço

en: Checkout step
pt: Passo de checkout

en: Order item type
pt: Item do tipo - encomenda
