Webform Product (3.1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Email
sk: E-mail

en: Price
sk: Cena

en: Store
sk: Obchod

en: Commerce
sk: Obchod

en: Webform
sk: Webformulár

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: About
sk: Informácie o

en: Total price
sk: Celková cena

en: Order type
sk: Typ objednávky

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2

en: Checkout step
sk: Krok pri pokladni

en: Order item type
sk: Typ položky objednávky
