Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: File
cs: Soubor

en: Active
cs: Aktivní

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Error message
cs: Chybová zpráva
