Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: File
et: Manus

en: Active
et: Aktiivne

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Expiration
et: Aegumine

en: Webform
et: Veebivorm

en: Error message
et: Veateade

en: Hash
et: Räsi

en: Webform Submission
et: Veebivormi vastus
