Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: File
fa: فایل

en: Active
fa: فعال

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Expiration
fa: انقضا

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Error message
fa: پیام خطا
