Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Active
fi: Voimassa

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Webform Submission
fi: Webform-vastaus
