Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: File
gl: Ficheiro

en: Active
gl: Activo

en: Downloads
gl: Descargas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Error message
gl: Mensaxe de erro
