Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: File
no: Fil

en: Active
no: Aktiv

en: Expiration
no: Utløpsdato

en: Error message
no: Feilmelding

en: Development settings
no: Innstillinger for utvikling
