Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: File
pt: Ficheiro

en: Active
pt: Ativo

en: Downloads
pt: Descargas

en: Expiration
pt: Expirar

en: Expire
pt: Expira

en: Webform
pt: Formulário

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Development settings
pt: Definições de desenvolvimento
