Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: File
ru: Файл

en: Active
ru: Активно

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Expire
ru: Устаревание

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Custom page
ru: Пользовательские страницы

en: Hash
ru: Хэш

en: Development settings
ru: Настройки разработки
