Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Active
sk: Aktívny

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Error message
sk: Chybová správa
