Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: File
be: Файл

en: Active
be: Актыўна

en: Basic
be: Асноўны

en: Webform
be: Анкета

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
