Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: Active
ca: Actiu

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Basic
ca: Bàsic

en: Expire
ca: Expira

en: Webform
ca: Formulari web

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Webform Submission
ca: Enviament Webform
