Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: File
da: Fil

en: Active
da: Aktiv

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Webform
da: Webformular

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Error message
da: Fejlmeddelelse
