Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: File
es: Archivo

en: Active
es: Activo

en: Downloads
es: Descargas

en: Basic
es: Básico

en: Expire
es: Caducar

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Custom page
es: Página personalizada

en: Development settings
es: Configuración de desarrollo
