Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: File
hi: फ़ाइल

en: Active
hi: सक्रिय

en: Basic
hi: सामान्य

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Hash
hi: हैश
