Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Active
hu: Aktív

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Basic
hu: Alap

en: Expire
hu: Lejár

en: Webform
hu: Űrlap

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Custom page
hu: Egyedi oldal

en: Validity
hu: Érvényesség

en: Webform Protected Downloads
hu: Űrlappal védett letöltések

en: Provides webform protected downloads
hu: Űrlappal védett letöltéseket tesz lehetővé

en: Webform Submission
hu: Webform beküldések

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások
