Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Active
ja: アクティブ

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Basic
ja: 基本

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Hash
ja: ハッシュ

en: Development settings
ja: 開発設定
